גלריה | תהליך עבודה | כתבות | מי אני | צור קשר  
עיצוב גינות - פרח משוגע

עיצוב גינה - תהליך עבודה

עיצוב גינה הוא תכנון של חלל ומרחב ומכיל כל פרט הקשור בו - משטחים מרוצפים, שבילים,פינות ישיבה, טופוגרפיה, בחירת צמחייה, בחירת חומרים, תאורה, פרגולות, ועוד. כל זה בהתייחס לתנאי השטח והסביבה, צרכיהם וחלומותיהם של בעלי הגינה.
1 פגישת הכרות - פגישה ראשונית שאינה כרוכה בתשלום ומטרתה הכרות הדדית.  בפגישה זו אכיר את השטח המיועד, אשמע על הצרכים, החלומות  והשאיפות שלכם בנוגע לחלל המקיף את הבית.
 
2 גיבוש קונספט – באיזה שפה ידבר הגן, איפה ואיך יהיה החיבור שלו אל הבית ואל השפה האדריכלית שלו, האם השאיפה היא ליצור גינה שופעת, עמוסה וצבעונית? מינימליסטית? גינה פרועה או מסודרת,  קווים ישרים או עגולים ועוד שאלות שנחפש מענה עליהן.
3  תוכנית מתאר – הגשת 3 סקיצות פיתוח שונות ל עיצוב גינה : חלוקת הגן לאזורים שונים – פינות ישיבה ומרגוע, שבילים, אזורי שירות, אלמנטים, מיקום עצים. הסקיצה תוגש עם הערכת מחיר כללית.
4. הגשת תוכניות עבודה מפורטות לביצוע התוכנית הנבחרת, כולל תוכנית השקיה ותאורה.
5  הגשת תוכנית צמחייה כולל כתב כמויות מפורט. רשימת הצמחים תורכב בהתאם למבנה והקונספט שגובש, לאחר סיור הכרות ובחירת צמחייה עם הלקוח.
יישום התכנית בשטח או פיקוח על הביצוע הטכני ונוכחות ביום השתילות.

`פרח משוגע` מתמחה ב עיצוב גינות, גינון חסכוני במים, גינות גג, עיצוב מרפסת, עיצוב גינה, עיצוב גינות קטנות, גינון ופיתוח נוף, סוקולנטים

בניית אתריםITdesigns     |     עיצוב אתרי אינטרנטelipsa